Nová aplikácia MyHummy

 
 

Šumiace srdiečko MyHummy medvedíka môžete jednoducho ovládať smartfónom. Aplikácia MyHummy slúži na ovládanie šumiaceho srdiečka medvedíka. Umožňuje rýchly a intuitívny výber všetkých nastavení šumiaceho mechanizmu:

  • Zapínanie/vylučovanie šumiaceho srdiečka medvedíka
  • Výber šumu: biely šum (pripomínajúci zvuk fénu na vlasy), ružový šum, šum morských vĺn, šum padajúceho dažďa a šum plodovej vody s tlčúcim srdcom.
  • Nastavenie hlasitosti šumu: výber hlasitosti zvuku vydávaného šumiacim medvedíkom
  • Nastavenie času trvania šumu – ako dlho bude šumiaci mechanizmus vydávať zvuk. Maximálna doba prevádzky šumiaceho srdiečka je 12 hodín.
  • Aktivácia režimu senzora spánku – zapnutie režimu senzora spánku znamená, že po automatickom vypnutí šumiaceho mechanizmu prejde šumiaci medvedík do režimu pohotovosti. Šum sa automaticky znovu zapne, keď dieťa začne plakať alebo nariekať, alebo sa jeho okolie stane hlučnejšie a na telefóne/tablete sa objaví oznámenie o zapnutí senzora spánku.
  • Alarm – aplikácia umožňuje používať senzor spánku, aj keď je šumiaci mechanizmus vypnutý, šumiaci medvedík v režime pohotovosti bude aj naďalej aktívny a zapne alarm na telefóne/tablete rodiča, keď sa dieťa zobudí a začne plakať, alebo sa jeho okolie stane hlučnejšie.
  • Monitorovanie stavu batérie v šumiacom mechanizme.
  • NOVINKA!!! Editor fotografií z najdôležitejších okamihov života dieťaťa – vďaka tejto aplikácii môžete robiť fotografie z výnimočných udalostí zo života dieťaťa (prvý úsmev, prvý zúbok, prvý krok...), jednoducho označiť tento okamih nálepkou v telefóne a vytvoriť pamätné album.
 

Zásady ochrany osobných údajov

FAQ

Skontrolujte, či je v telefóne zapnutá funkcia bluetooth.

Technológia bluetooth, ktorú používa šumiaci medvedík, má svoje obmedzenia: dosah a čas reakcie. Skúste sa s telefónom k šumiacemu medvedíkovi priblížiť a chvíľku počkajte. Stav spojenia signalizuje ikonka hlavy medvedíka uprostred hornej časti displeja. Aplikácia nefunguje, ak je hlava sivá. Skontrolujte, či je v telefóne zapnuté bluetooth.

Ak sa domnievate, že senzor spánku správne nefunguje, kontaktujte nás na adrese appdev@myhummy.com pre získanie technickej podpory pri nastavení zariadenia.

Aplikácia funguje so šumiacim mechanizmom modelu MB01, MB02 – jedná sa o mechanizmus mätovej farby v tvare srdca s bielou hlavou medvedíka. Ostatné mechanizmy s aplikáciou nekomunikujú.

 

Designed by Visuala.pl logo Visuala Lab